„Kosidutkowe przygody” - Kowalska Maria Dorota, Basara Anna

Książka Kosidutkowe Przygody autorstwa Kowalskiej Marii Doroty i Anny Basary to edukacyjna propozycja dla młodych czytelników, którzy chcą odkrywać niezwykłe historie o przygodach sympatycznego stworzenia o imieniu Kosidutek.

„Kosidutkowe przygody” - Kowalska Maria Dorota , Basara Anna

Kosidutkowe przygody

Autorzy: Kowalska Maria Dorota, Basara Anna

Poznajcie niezwykłe przygody sympatycznego stworzenia o imieniu Kosidutek, który odwiedza różne zakątki świata i zaprzyjaźnia się z innymi postaciami. Ta barwna i edukacyjna książka dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat wprowadza czytelników w fascynujący świat nauki, przyrody i ważnych wartości. "Kosidutkowe przygody" to doskonała propozycja dla młodych czytelników, którzy chcą odkrywać niezwykłe historie, jednocześnie ucząc się o świecie, który ich otacza.

Zapraszamy do odkrycia fascynującej książki "Kosidutkowe przygody" autorstwa Kowalskiej Marii Doroty i Anny Basary. Ta niezwykła pozycja z pewnością zainteresuje zarówno młodszych, jak i starszych czytelników, oferując im niesamowite przygody, wzruszenia i naukę w jednym!

Książka "Kosidutkowe przygody" opowiada o perypetiach Kosidutka - sympatycznego stworzenia, które odwiedza różne zakątki świata i przyjaźni się z innymi postaciami, zarówno ludźmi, jak i zwierzętami. W trakcie swoich przygód Kosidutek odkrywa ciekawostki przyrodnicze, geograficzne, a także poznaje ważne wartości, takie jak przyjaźń, współpraca, odwaga i szacunek dla otoczenia.

Książka zalicza się do kategorii literatury dziecięcej, z elementami edukacyjnymi, a jej treść jest dostosowana do czytelników w wieku od 6 do 10 lat. Warto dodać, że autorki, Kowalska Maria Dorota i Anna Basara, są doświadczonymi pisarkami, które znają potrzeby młodych czytelników i potrafią w przystępny sposób przekazać im wartościowe treści.

Długość książki wynosi 224 strony, co sprawia, że jest idealna zarówno do czytania samodzielnie przez dzieci, jak i do wspólnego odkrywania przygód Kosidutka z rodzicami czy opiekunami. "Kosidutkowe przygody" to także doskonały pomysł na prezent dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem lub już od dawna pokochały świat książek.

Gorąco zachęcamy do zanurzenia się w niezwykłym świecie "Kosidutkowych przygód" i przeżycia niesamowitych chwil razem z Kosidutkiem i jego przyjaciółmi. Ta książka z pewnością dostarczy Wam mnóstwo radości, wzruszeń i nauki na długie godziny!

Dodane przez użytkownika: Amelia

Najnowsze posty